English Italian German

O NÁS

banner o nas sin1  

Všetko o nás

Dovoľte mi aby som Vám predstavila našu firmu iPesko.com. Je to malá rodinná firma o troch členoch - Sofia to som JA, mama a otec. A vlaste ešte sestra - Chloe, tak teda štyroch členoch. Aby som to uviedla na pravú mieru, viem, že to nie sú naši skutoční rodičia - sme predsa psi - talianski chrtíci a narodili sme sa v Českej republike, mama je Slovenka a otec Talian to predsa každý vie, že to nie je možné ... ale aj tak ich máme radi najviac na svete! To sme to ale zmiešaná rodinka, čo poviete? :D

No a teraz konečne niečo o mne a niečo málo o sestre, ale hlavne o mne ...

JA som oblečenie milovala odjakživa, vždy som sledovala nové trendy a módu celkovo, a samozrejme som túto vášeň zdieľala so svojimi kamarátmi. Čo si budeme hovoriť, často sa ma pýtali odkiaľ mám toto tričko, tento kabát, túto čiapku atď., Chloe moju vášeň až tak nezdiela, tá je skôr na hry a nezmyselné pobehovanie - je mladšia tak má na to ešte nárok, ale postupne ju učím správnym móresom. No a práve z týchto dôvodov som sa rozhodla sa o môj šatník a doplnky podeliť s Vami, moji priatelia. Navyše, všetko moje oblečenie navrhuje a šije moja maminka, a tá dbá na najvyššiu kvalitu a pohodlnosť nás chrtíkov! 

A pozor! Aby som nezabudla, správny obojok je ako šperk, ideálne doplní Váš outfit! Ja osobne pre nás vyberám obojky len od značky Branni pets, ktoré sú nielen krásne ale aj veľmi kvalitné! Môžete ich kúpiť u nás spolu s vodítkom a kapsičkou na sáčky na ... no veď viete na čo. :D A nebojte sa všetko spolu krásne ladí! 

Pac a pusu Vaša Sofia 

  banner o nas des1
  banner o nas centrale1