English Italian German
  • Rukoväť - LIA Pink
 • Dobré vodítko je nevyhnutné pre prechádzky s našimi milovanými psami. Potrebujeme, aby bolo odolné, vydržalo a aby nás potešilo. Preto sú rukoväti vyrobené zo 100% talianskej hovädzej kože saffiano, hrúbky 2,5 mm, aby bola zaistená mimoriadna odolnosť. Všetky majú pozlátenú karabínu, na ktorú môžete pripevniť naše kombinovateľné vodítko Gero, podľa vlastného výberu.

  Takže pokiaľ ide o výber vášho vodítka, vyberte si držadlo, ktoré sa vám najviac páči, ktoré vytvára veľmi sugestívny kontrast, alebo sa dokonale hodí k obojku, ktorý ste si vybrali. Potom vyhľadajte kombinovateľné vodítko Gero, ktoré sa vám najviac páči. Získate jedinečný, kombinovateľný a perfektný doplnok pre vás a vášho domáceho maznáčika.

  Čo keď máte viac ako jedného psa? Žiadny problém, v skutočnosti je zvláštnosťou tohto vodítka to, že môžete k tej istej rukoväti pripevniť dve vodítka, a tak chodiť s dvoma alebo tromi domácimi miláčikmi súčasne. Pohodlnejšie a praktickejšie! 

  Vlastnosti:

  ♥ Rukoväť je možné kombinovať s kolekciami obojkov Lia & Duke Lia a kolekciou Lia Harnesses
  ♥ 100% hovädzia koža s krokodílím vzorom z Florencie
  ♥ pozlátená železná karabína
  ♥ Šitie v rovnakej farbe
  ♥ Celková dĺžka 27 cm
  ♥ Šírka 2 cm
  ♥ Navrhnuté na vytváranie viacerých kombinácií
  ♥ Pre väčšiu kontrolu je možné pripevniť priamo na obojok
  ♥ Navrhnuté v Barcelone, vyrobené v Miláne

  Starostlivosť a údržba:

  Koža je ušľachtilý a odolný materiál, ale pri prvom použití vyžaduje určitú starostlivosť. Vyvarujte sa zvlhnutiu a ak ho chcete uložiť, použite látkovú tašku. Neskladujte v plastovom vrecku, pretože koža potrebuje „dýchať“. 

  ♥ Výrobca - Branni pets

  Dostupnosť:Skladom
 • lavanda
  lavanda
  • 1 z 3
  Kits correas 1ceb0c4a fa92 49eb 85c8 230064e6ea2812 cf4f2114 db8d 42b8 aa1f f02b684a9df1